Tv-tablå för alla kanaler

Undrar du vad som sänds just nu på tv? Letar du efter morgondagens tv-tablå? Tv-tabla.se har en komplett tv-guide för dig.

Navigera lätt och smidigt och och få information om vilka program som sänds på tv idag eller imorgon.

Vi erbjuder även ett enkelt sätt för dig att skapa sin egna tv-tablå, så att informationen passar just dig och de tv-kanalerna i kabelutbudet du har tillgång till och är intresserad av, kostnadsfritt. Här är TV-guiden för Idag.

Genom att använda våra tjänster, accepterar du vår dataskyddspolicy och användandet av cookies.

Visa hela tablånInställningar
  1. SVT1
  2. 15:10Som skapta för varann
  3. 16:45Hjärtats vägar
  4. 17:30Sverige idag
  5. 18:00Rapport
  6. 18:15Kulturnyheterna
  7. 18:28Sportnytt
  8. 18:33Lokala nyheter
  9. 18:45Go'kväll
  10. 19:30Rapport
  11. 19:55Lokala nyheter
  12. 20:00Uppdrag granskning
  13. 21:00Kulturfrågan Kontrapunkt
  14. 22:00Byggnaderna som förändrade staden
  15. 22:30Lärlabbet
  16. 22:45Med andra ord
  17. 23:05Skam France
  18. 23:25Rapport
  19. 23:30Hjärtats vägar
  20. 00:20Fråga Lund
  21. 01:20Allt jag inte minns
  22. 02:20Rederiet - syntolkat
  23. 04:45Sverige idag
  1. SVT2
  2. 08:55Forum
  3. 16:00Rapport
  4. 16:05Forum
  5. 16:15Min sanning
  6. 17:15Nyheter på lätt svenska
  7. 17:20Nyhetstecken
  8. 17:30Oddasat
  9. 17:45Uutiset
  10. 18:00Renskötare i Jotunheimen
  11. 18:30Älgdetektiverna
  12. 19:25Historier från Norge runt
  13. 19:30Hämnd och kärlek
  14. 20:00Hårt arbete - kova työ
  15. 20:30Kärlek på Samernas
  16. 21:00Aktuellt
  17. 21:39Kulturnyheterna
  18. 21:46Lokala nyheter
  19. 21:56Nyhetssammanfattning
  20. 22:00Sportnytt
  21. 22:15SS-GB
  22. 23:15Minun squad
  23. 23:45Vetenskapens värld
  24. 00:45Älgdetektiverna
  25. 01:45Sportnytt
  26. 02:00Nyhetstecken
  1. TV3
  2. 14:55Masterchef USA
  3. 15:55Svenska Hollywoodfruar
  4. 17:00Lyxfällan
  5. 18:00The real housewives of Beverly Hills
  6. 19:00Masterchef USA
  7. 20:00The good doctor
  8. 21:00NCIS: Los Angeles
  9. 22:00Paradise hotel
  10. 23:00NCIS: Los Angeles
  11. 00:00Navy CIS
  12. 01:00NCIS: New Orleans
  13. 02:00Bones
  14. 02:50Paradise hotel
  15. 03:35NCIS: Los Angeles
  16. 04:20Navy CIS
  1. TV4
  2. 15:00En plats i solen: Sommarsol
  3. 16:00Dr Phil
  4. 17:00Efter fem
  5. 18:25Lotto, Joker och Drömvinsten
  6. 18:35Efter fem
  7. 18:50Keno
  8. 19:00TV4Nyheterna
  9. 19:15Sporten
  10. 19:20TV4Vädret
  11. 19:30Halv åtta hos mig
  12. 20:00Idol
  13. 21:00Anders knackar på
  14. 21:55Idol 2019 - resultatshow
  15. 22:00TV4Nyheterna
  16. 22:30Ekonominyheterna
  17. 22:40Sporten
  18. 22:55TV4Vädret
  19. 23:00Law & order: Special victims unit
  20. 23:55Law & order: Special victims unit
  21. 00:55CSI
  22. 01:55CSI
  23. 02:55MacGyver
  24. 03:50En plats i solen: Sommarsol
  25. 04:50Husakuten
  1. Kanal 5
  2. 15:30The big bang theory
  3. 16:00Wahlgrens värld
  4. 17:00Ullared
  5. 18:00Vägens hjältar
  6. 19:00The big bang theory
  7. 19:30The big bang theory
  8. 20:00Vägens hjältar
  9. 21:00Sofias änglar
  10. 22:00Alla mot alla med Filip och Fredrik
  11. 23:00The big bang theory
  12. 23:30The big bang theory
  13. 00:00Wahlgrens värld
  14. 01:00Law & order: Special victims unit
  15. 01:55Grey's anatomy
  16. 02:45Förlossningskliniken Norge
  17. 03:30Sofias änglar
  18. 04:10Vägens hjältar
  19. 04:55Sofias änglar - teckenspråkstolkat
  1. TV6
  2. 15:00Buffy the vampire slayer
  3. 16:00NCIS: Los Angeles
  4. 17:00Seinfeld
  5. 17:30Seinfeld
  6. 18:00How I met your mother
  7. 18:30Fotboll
  8. 20:55Fotboll
  9. 23:30How I met your mother
  10. 00:00How I met your mother
  11. 00:30Frusna vägar
  12. 01:30American dad
  13. 02:00American dad
  14. 02:30Bilbaronen i Las Vegas
  15. 02:55Cops
  16. 03:25Brit cops
  17. 04:25American dad
  18. 04:50American dad
  1. Sjuan
  2. 15:00Judge Rinder
  3. 16:00Det okända
  4. 17:00Judys domstol
  5. 17:30Judys domstol
  6. 18:00Glamour
  7. 18:30Glamour
  8. 19:00Love Island Sverige
  9. 20:00Fabriken inifrån
  10. 21:00Sjuksystrarna på Fredenslund
  11. 22:00Miss Marple
  12. 00:00Elementary
  13. 01:00Husakuten
  14. 02:00Onda andars hus
  15. 03:00Hela England bakar
  16. 04:00Hawaii five-0
  17. 05:00Judge Rinder
  1. TV8
  2. 14:45This is us
  3. 15:45Buying and selling
  4. 16:45Masterchef UK
  5. 17:25Jamie Oliver: Middag på 15 minuter
  6. 18:00Antiques roadtrip
  7. 19:00En plats på landet
  8. 20:00Navy CIS
  9. 21:00Jamie's quick & easy food
  10. 21:35Jamie's quick & easy food
  11. 22:05Pascals konditori
  12. 23:05Navy CIS
  13. 00:05Bones
  14. 01:05Par i hjärter
  15. 02:00Father Brown
  16. 02:50Instinct
  17. 03:35En plats på landet
  18. 04:20Property ladder
  1. Kanal 9
  2. 14:55Dödlig fångst
  3. 15:55Gold rush
  4. 16:55Property brothers
  5. 17:55Motor
  6. 19:00Nya Arga snickaren
  7. 20:00Gränsbevakarna Australien
  8. 20:30Gränsbevakarna Australien
  9. 21:00Du går mig på nerverna - analysera ännu mera
  10. 23:00Criminal minds
  11. 23:55Fast n' loud
  12. 00:55Wheeler dealers
  13. 01:55Bitchin' rides
  14. 02:45Alaska: The last frontier
  15. 03:35Bering sea gold
  16. 04:25Bering sea gold
  1. TV10
  2. 15:30The gadget show
  3. 16:00Pawn stars
  4. 16:30Pawn stars
  5. 17:00Highway patrol
  6. 17:30Highway patrol
  7. 18:00Kanadas dödliga motorväg
  8. 19:00Jay Leno's garage
  9. 20:00Mythbusters
  10. 21:00Pawn stars
  11. 21:30Pawn stars
  12. 22:00The fugitives
  13. 23:00Banged up abroad
  14. 00:00Ross Kemps extrema värld
  15. 01:00Highway patrol
  16. 01:30Alaskas vilda västern
  17. 02:25Time team
  18. 03:20Kanadas dödliga motorväg
  19. 04:10Banged up abroad
  20. 05:00Ross Kemps extrema värld
  1. TV 11
  2. 15:0090 days to wed
  3. 16:00Say yes to the dress
  4. 17:00Revenge body with Khloé Kardashian
  5. 18:00Obsessive compulsive cleaners
  6. 19:00My 600-Lb Life
  7. 20:00Dr Pimple popper
  8. 21:00Body bizarre
  9. 22:00Outsiders
  10. 23:00Fråga Olle-dokumentären
  11. 00:00The perfect murder
  12. 01:00Cry Wolfe
  13. 01:25Cry Wolfe
  14. 01:50Nightmare next door
  15. 02:50Hawaii life
  16. 03:15Hawaii life
  17. 03:40Hawaii life
  18. 04:05Hawaii life
  19. 04:30Hawaii life
  20. 04:50Hawaii life
  1. TV12
  2. 15:30Hardcore pawn: Pantbanken
  3. 16:00Cheaters
  4. 17:00Booze patrol
  5. 17:30Booze patrol
  6. 18:00Cops reloaded
  7. 18:30Cops reloaded
  8. 19:00Kronofogden knackar på
  9. 20:00Trav
  10. 22:00Unfinished business
  11. 23:55World's wildest police videos
  12. 01:00Booze patrol
  13. 01:30Booze patrol
  14. 02:00Cops reloaded
  15. 02:30Cops reloaded
  16. 03:10Unfinished business
  17. 05:00The 100
  1. Barnkanalen
  2. 15:20Fångad
  3. 15:45Det hemsökta huset
  4. 16:05Kompisar på nätet
  5. 16:30Ranchen
  6. 16:50Andys safariäventyr
  7. 17:05Ett fall för KLURO
  8. 17:20Monsterbarnvakterna
  9. 17:35Ho-ho, kör!
  10. 17:40Två snubbar
  11. 17:45Daniel Tigers kvarter
  12. 18:00Bolibompa
  13. 18:05Regnbågsfamiljen
  14. 18:20Hej Jycke
  15. 18:30Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
  16. 18:50Ett fall för KLURO
  17. 19:00Gronkarna
  18. 19:15Lilla Aktuellt
  19. 19:25Elefantprinsessan
  20. 19:50Ugglan och co
  21. 05:00Twirlywoos
  1. TV4 Fakta
  2. 15:00Chateau rescue
  3. 16:00Veterinärerna
  4. 17:00Antiques roadshow
  5. 18:00En plats i solen - borta eller hemma bäst?
  6. 19:00Ambulansen
  7. 20:00Hunted - storebror ser dig!
  8. 21:00Uppdrag: Missbruk
  9. 22:00Nedräkning till mord
  10. 23:00Vittne till det övernaturliga
  11. 00:00112 - på liv och död
  12. 01:00112 - på liv och död
  13. 02:00Vittne till det övernaturliga
  14. 03:00Mordutredarens egna fall
  15. 04:00Mordutredarens egna fall
  16. 05:00112 - på liv och död
  1. TV4 Film
  2. 14:55Mamma, pappa, barn
  3. 17:00Marcus & Martinus: Tillsammans mot drömmen
  4. 18:50Shanghai noon
  5. 21:0022 Jump Street
  6. 23:05Coach Carter
  7. 01:55Alive
  8. 04:25Close up
  9. 05:00Napoleon Dynamite
  1. TV4 Guld
  2. 14:45MacGyver
  3. 15:50Helt hysteriskt - special
  4. 17:00Dynastin
  5. 18:00Magnum
  6. 19:00Mash
  7. 19:30Mash
  8. 20:00Monk
  9. 21:00Monk
  10. 21:55Tyst vittne
  11. 00:05Monk
  12. 01:00Love boat - kärlek ombord
  13. 02:05Holby city
  14. 03:25Hem till gården
  15. 03:55Hem till gården
  16. 04:25Hem till gården
  1. Sportkanalen
  2. 15:00World of X
  3. 15:55Höjdpunkter
  4. 16:00The U: Del 2
  5. 18:00En sporthistoria
  6. 18:15En sporthistoria
  7. 18:25Ceasefire Massacre
  8. 18:55Handboll
  9. 20:35Höjdpunkter
  10. 20:50En sporthistoria
  11. 21:00Red Bull air race magazine
  12. 22:00Serie A full impact
  13. 22:30La Liga review
  14. 00:20World of X
  15. 01:15Dream teams
  16. 01:45Dream teams
  17. 02:15Dream teams
  18. 02:40Höjdpunkter
  1. Animal Planet
  2. 15:30Biggest and baddest
  3. 16:25Animal cops Houston
  4. 17:20Ninja Sharks
  5. 18:15Animal Cribs
  6. 19:10Animal Cribs
  7. 20:05Wildest Indochina
  8. 21:00Swimming with monsters: Steve Backshall
  9. 21:55Pit bulls & parolees
  10. 22:50Animal Cribs
  11. 23:45Animal Cribs
  12. 00:40Swimming with monsters: Steve Backshall
  13. 01:35Ninja Sharks
  14. 02:25Animal Cribs
  15. 03:15Animal Cribs
  16. 04:02Wildest Indochina
  17. 04:49Pit bulls & parolees
  1. Axess TV
  2. 15:00Barenboim dirigerar Bruckner
  3. 16:00John Ford
  4. 17:00Makalösa broar
  5. 17:50Madrigaler a cappella
  6. 18:50Panelen
  7. 19:30De framgångsrika städerna
  8. 20:00Att vara eller inte vara Shakespeare
  9. 20:30Kärnkraftens framtid
  10. 21:30Global Axess 2019: Historia och nutid
  11. 22:00Skatans mysterium
  12. 23:00Silvrets riken
  13. 00:00Slaget om månen
  1. C More First
  2. 15:35Vilken jävla cirkus
  3. 17:35På Chesil Beach
  4. 19:25Manifesto
  5. 21:00The Brink
  6. 22:30One Less God
  7. 00:45Deadpool 2
  8. 02:40Racer and the jailbird
  1. C More Fotboll
  2. 13:40Fotboll
  3. 16:00Fotboll
  4. 18:15Fotboll
  5. 20:30Fotboll
  6. 23:00Fotboll
  7. 01:30Fotboll
  8. 04:30Fotboll
  1. C More Golf
  2. 14:35Golf: PGA Tour
  3. 18:05PGA Tour Highlights
  4. 19:00The PGA Tour Champions Highlights
  5. 19:55PGA Tour Highlights
  6. 21:00Tee Party
  7. 22:00Golf: PGA Tour
  8. 01:25PGA Tour Highlights
  9. 02:20PGA TOUR Canada - Magasin
  10. 05:00PGA Tour Highlights
  1. C More Hits
  2. 14:25Goodbye Christopher Robin
  3. 16:10Maria by Callas
  4. 18:05Violinisten
  5. 20:05Breathe
  6. 22:00The foreigner
  7. 23:50Peppermint
  8. 01:30Wanted
  9. 03:20Unsane
  1. C More Hockey
  2. 14:00Ishockey
  3. 16:15Ishockey
  4. 18:50Ishockey
  5. 21:45Ishockey
  6. 00:00Ishockey
  7. 02:15Ishockey
  1. C More Series
  2. 15:35Friday night lights
  3. 16:20Friday night lights
  4. 17:05Veep
  5. 17:35Veep
  6. 18:10Friday night lights
  7. 18:50Friday night lights
  8. 19:30Friday night lights
  9. 20:15Friday night lights
  10. 21:00Mr Mercedes
  11. 22:00BH90210
  12. 22:40BH90210
  13. 23:20BH90210
  14. 00:05Strike back
  15. 00:50Strike back
  16. 01:35Game of thrones
  17. 02:30Game of thrones
  18. 03:25Close up
  19. 03:50Now apocalypse
  20. 04:20Now apocalypse
  21. 05:00Close up
  1. C More SF
  2. 14:40Bang bang orangutang
  3. 16:25Adam och Eva
  4. 18:00Pippi i Söderhavet
  5. 19:20Ägget är löst!
  6. 21:00Sista dansen
  7. 22:50Van Veeteren: Svalan, katten, rosen, döden
  8. 00:20Alla tiders 91:an Karlsson
  9. 01:35The Stig-Helmer story
  10. 03:15Noll tolerans
  11. 05:00Fröken April
  1. C More Stars
  2. 15:20Cirkeline, Coco och den vilda noshörningen
  3. 16:25Geostorm
  4. 18:15Churchill
  5. 20:00Ted - för kärlekens skull
  6. 22:00Snömannen
  7. 23:55The thing
  8. 01:40Hannibal
  9. 03:50The house
  1. Discovery Channel
  2. 15:30How it's made
  3. 16:00Jeremy Wade's dark waters
  4. 17:00Salvage hunters
  5. 18:00Wheeler dealers
  6. 19:00Wheeler dealers
  7. 20:00Salvage hunters: The restorers
  8. 21:00Alaskan bush people
  9. 22:00Homestead rescue
  10. 23:00Alaskan bush people
  11. 00:00Naked and afraid
  12. 01:00Alaskan bush people
  13. 02:00Homestead rescue
  14. 03:00Dual survival
  15. 03:55Deadliest catch
  16. 04:45Fast n' loud
  1. Discovery HD Showcase
  2. 15:00How the universe works
  3. 15:45Gold rush
  4. 16:30Rattlesnake republic
  5. 17:15Cake boss
  6. 17:40Cake boss
  7. 18:00Breaking Amish
  8. 18:45Deadliest catch
  9. 19:30How the universe works
  10. 20:15Gold rush
  11. 21:00Deadliest catch
  12. 21:45Deadliest catch
  13. 22:30Cake boss
  14. 22:55Cake boss
  15. 23:15I Almost Got Away With It
  16. 00:00How the universe works
  17. 00:45Rattlesnake republic
  18. 01:30Gold rush
  19. 02:15I Almost Got Away With It
  20. 03:00Deadliest catch
  21. 03:45Deadliest catch
  22. 04:30How the universe works
  1. Discovery Science
  2. 15:14Blowing up history
  3. 16:02Da Vinci's Machines
  4. 16:50How the universe works
  5. 17:40Mega Builders
  6. 18:30Da Vinci's Machines
  7. 19:20How do they do it?
  8. 19:45How it's made
  9. 20:10Da Vinci's Machines
  10. 21:00Da Vinci's Machines
  11. 21:50Blowing up history
  12. 22:40How do they do it?
  13. 23:05How it's made
  14. 23:30Mega Builders
  15. 00:20How the universe works
  16. 01:10Da Vinci's Machines
  17. 02:00Da Vinci's Machines
  18. 02:48Blowing up history
  19. 03:36Mega Builders
  20. 04:24How do they do it?
  21. 04:48How it's made
  1. Discovery World
  2. 15:00Tattoo hunter
  3. 15:45Extreme engineering
  4. 16:30Treasure quest
  5. 17:15Toughest military jobs
  6. 18:00HMS Ark Royal
  7. 18:45Anthony Bourdain: No reservations
  8. 19:30100 miles from nowhere
  9. 20:15Extreme engineering
  10. 21:00Secrets of the arsenal
  11. 21:45Codes and conspiracies
  12. 22:30Codes and conspiracies
  13. 23:15Extreme engineering
  14. 00:00HMS Ark Royal
  15. 00:45Anthony Bourdain: No reservations
  16. 01:30100 miles from nowhere
  17. 02:15Extreme engineering
  18. 03:00Secrets of the arsenal
  19. 03:45Codes and conspiracies
  20. 04:30Top tens
  1. Disney Channel
  2. 15:31Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
  3. 16:00Harley i mitten
  4. 16:31Bunkd
  5. 17:00Coop och Cami Frågar Världen
  6. 17:31Sydney & Max
  7. 18:00Raven's Home
  8. 18:31K.C. Hemlig agent
  9. 19:00Mech-X4
  10. 19:31Sydney & Max
  11. 20:00Jessie
  12. 20:31Bunkd
  13. 21:00Lab Rats
  14. 21:31Mech-X4
  15. 22:00Småkryp och vänner
  16. 22:20Dog With a Blog
  17. 22:45Jessie
  18. 23:10Austin & Ally
  19. 23:35Binny och spöket
  20. 23:55The Lodge
  21. 00:20Alex and Co
  22. 00:40Evermoor legenderna
  23. 01:05Violetta
  24. 01:50Violetta
  25. 02:35Yo, min kompis är ett spöke
  26. 02:55Lycka till Charlie!
  27. 03:15Penny på M.A.R.S.
  28. 03:40The Gronks
  29. 04:00Miraculous: Ladybug & Cat Noir på äventyr
  30. 04:20Kid Vs. Kat
  31. 04:35Danny Cunningham - Skolans Ninja
  32. 05:00Art Attack
  1. Disney Junior
  2. 15:30Lejonvakten
  3. 16:00Pyjamashjältarna
  4. 16:15Pyjamashjältarna
  5. 16:30SMÅTT - Småttingarnas transporttjänst
  6. 17:00Fancy Nancy Clancy
  7. 17:30Vampirina
  8. 18:00Pyjamashjältarna
  9. 18:15Pyjamashjältarna
  10. 18:30Lejonvakten
  11. 19:00Sofia den första: De mystiska öarna
  12. 19:25Mickey And The Roadster Racers - Chip And Dale's Nutty Tales
  13. 19:30Musse och Racergänget
  14. 19:45Pyjamashjältarna
  15. 20:00Pyjamashjältarna
  16. 20:15Pyjamashjältarna
  17. 20:30SMÅTT - Småttingarnas transporttjänst
  18. 21:00Fancy Nancy Clancy
  19. 21:30Vampirina
  20. 22:00Pyjamashjältarna
  21. 22:15Pyjamashjältarna
  22. 22:30Lejonvakten
  23. 05:00Pyjamashjältarna
  1. Disney XD
  2. 15:29Familjen Green i Storstan
  3. 16:00Phineas och Ferb
  4. 16:25Big Chibi 6 - Kortfilm
  5. 16:29Phineas och Ferb
  6. 17:00Space Chickens In Space
  7. 17:14Space Chickens In Space
  8. 17:29Ducktales
  9. 18:00Phineas och Ferb
  10. 18:29Phineas och Ferb
  11. 19:00Lab Rats
  12. 19:29Lab Rats
  13. 20:00Space Chickens In Space
  14. 20:15Space Chickens In Space
  15. 20:29Ducktales
  16. 21:00Gravity Falls
  17. 21:29Gravity Falls
  1. Eurosport
  2. 15:00Cykel
  3. 17:24Sport generellt
  4. 17:59Brottning
  5. 18:27Cykel
  6. 19:40Nyheter: Eurosport News
  7. 19:46Golf
  8. 20:50Golf
  9. 21:04Golf
  10. 21:58Cykel
  11. 22:56Nyheter: Eurosport News
  12. 23:00Sport: The Minute
  13. 23:02Cykel: Vuelta a España
  14. 23:49Motorsport
  15. 00:38Motorsport
  16. 01:30Motorsport
  17. 02:19Sport: Watts
  18. 03:31Olympiska Spelen: Home of the Olympics
  19. 04:00Cykel
  1. Eurosport 2
  2. 15:10Cykel
  3. 16:35Sport: Watts
  4. 16:53Kanot
  5. 17:52Motorsport
  6. 18:49Motorsport
  7. 19:48Sport: Watts
  8. 19:59Motorsport
  9. 20:56Motorsport
  10. 21:54Nyheter: Eurosport News
  11. 22:02Motorsport
  12. 22:21Cykel
  13. 23:51Sport generellt
  14. 00:50Nyheter: Eurosport News
  15. 00:59Cykel: Vuelta a España
  16. 01:56Motorsport
  17. 02:53Motorsport
  18. 03:47Motorsport
  19. 04:35Sport: Watts
  20. 04:47Motorsport
  1. Fox
  2. 15:30Family guy
  3. 16:00Bull
  4. 17:00Bull
  5. 18:00Scorpion
  6. 19:00Modern family
  7. 19:30Modern family
  8. 20:00Modern family
  9. 20:30Modern family
  10. 21:00Bull
  11. 22:009-1-1
  12. 23:00Navy CIS
  13. 00:00Modern family
  14. 00:30Modern family
  15. 01:00Family guy
  16. 01:30Family guy
  17. 02:00Bull
  18. 03:00Livet på Oxford Street
  19. 04:00Medium
  20. 05:00Scorpion
  1. History Channel HD
  2. 15:05Ancient Aliens
  3. 16:05Forged in fire
  4. 17:00American pickers best ofs
  5. 18:00Alone
  6. 19:00Ancient Aliens
  7. 20:00Pawn stars
  8. 20:30Pawn stars
  9. 21:00Pawn stars
  10. 22:00The Butcher
  11. 23:00Detroit Steel
  12. 00:00Pawn stars
  13. 00:30Storage wars
  14. 01:00Pawn stars
  15. 01:30Pawn stars
  16. 02:00Pawn stars
  17. 02:50The Butcher
  18. 03:40Detroit Steel
  19. 04:25Alone
  1. Investigation Discovery
  2. 15:00Murder Comes to Town
  3. 16:00Never Say Goodbye
  4. 17:00Never Say Goodbye
  5. 18:00People Magazine Investigates
  6. 19:00People Magazine Investigates
  7. 20:00I Am Homicide
  8. 21:00I Am Homicide
  9. 22:00Lone Star Justice
  10. 23:00The Vanishing Women
  11. 23:55I Am Homicide
  12. 00:50I Am Homicide
  13. 01:45Lone Star Justice
  14. 02:40The Vanishing Women
  15. 03:30People Magazine Investigates
  16. 04:20Murder Comes to Town
  1. Kanal 10
  2. 14:30Undervisning av KG Larsson del 7 av 8 Josef som profetisk förebild på kristus 2 av 2
  3. 15:45Pausmusik
  4. 16:00CBN 700 Club
  5. 17:00Ny Glädje
  6. 18:00Nyheterna
  7. 18:1515 minuter med Börje
  8. 18:30Jippie
  9. 19:00Toner av väckelse - "På en avlägsen höjd" Avsnitt 5
  10. 19:30Israel - Gösta Karlsson
  11. 20:30Öppen bibel
  12. 21:00Predikan med Steve Hill från 2002
  13. 22:00Nyheterna
  14. 22:15Växande tro
  15. 22:30Joshua Campaign 2016 Ethiopia
  16. 23:00The House Sweden - Vad går vi när vägen tar slut?
  17. 23:30Hillsong
  18. 00:00CBN 700 Club
  19. 01:00Ny Glädje
  20. 02:00Nyheterna
  21. 02:1515 minuter med Börje
  22. 02:30Jippie
  23. 03:00Toner av väckelse - "På en avlägsen höjd" Avsnitt 5
  24. 03:30Israel - Gösta Karlsson
  25. 04:30Öppen bibel
  26. 05:00Predikan med Steve Hill från 2002
  1. Kunskapskanalen
  2. 14:00UR Samtiden
  3. 17:00Byggnadsvårdarna
  4. 17:10Gammalt, nytt och bytt
  5. 17:40Den australiska kusten
  6. 18:35Omöjlig ingenjörskonst
  7. 19:20USA från svartvitt till färg
  8. 20:05Våra älskade bin
  9. 21:00Bebisarnas underbara värld
  10. 21:50Rätten till vår sons spermier
  11. 22:45Tre episka floder
  12. 23:35Till fots över Kaukasus
  1. MTV
  2. 15:30Teen Mom OG
  3. 16:15Teen Mom OG
  4. 17:00Awkward
  5. 17:25Awkward
  6. 17:45Siesta Key
  7. 18:30The Charlotte Show
  8. 19:15Jersey Shore Family Vacation
  9. 19:55Geordie OGs
  10. 20:35Ex On The Beach US
  11. 21:20Are You The One?
  12. 22:00Double Shot at Love
  13. 22:45Jersey Shore Family Vacation
  14. 23:25Geordie Shore
  15. 00:10Ex On The Beach US
  16. 00:55Ridiculousness
  17. 01:15Ridiculousness
  18. 01:35Ridiculousness
  19. 01:55Ridiculousness
  20. 02:15Ridiculousness
  21. 02:35Ridiculousness
  22. 03:00Jersey Shore Family Vacation
  23. 03:30Night Videos
  1. National Geographic
  2. 15:00Guldjakt i Yukon
  3. 16:00Car S.O.S.
  4. 17:00Haverikommissionen
  5. 18:00Haverikommissionen
  6. 19:00Haverikommissionen
  7. 20:00Usama Bin Ladins sista dagar
  8. 21:00Notre Dame: Den otroliga kapplöpningen
  9. 22:00Megakonstruktioner: Sagrada Familia
  10. 23:00Haverikommissionen
  11. 00:00Car S.O.S.
  12. 01:00Ice road rescue
  13. 02:00Nazisternas megabyggen: Amerikas krig
  14. 03:00Car S.O.S.
  15. 04:00Alaska state troopers
  16. 05:00Drugs Inc
  1. Nickelodeon
  2. 15:42Lugn i stormen
  3. 15:54Lugn i stormen
  4. 16:17Alvinnn!!! Och Gänget
  5. 16:29Alvinnn!!! Och Gänget
  6. 16:41Henry Danger
  7. 17:03Hunters Hemlighet
  8. 17:29Familjen Thunderman
  9. 17:55Game Shakers
  10. 18:20Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
  11. 18:46SvampBob Fyrkant
  12. 19:00Familjen Thunderman
  13. 19:25Familjen Thunderman
  14. 19:50Riddarskolan
  15. 20:15Orange Carpet
  16. 20:18Jag är Frankie
  17. 20:43Familjen Thunderman
  18. 21:08School of Rock
  19. 21:33Ned's Declassified
  20. 21:45Ned's Declassified
  21. 05:00Sunny Day
  1. Paramount Network
  2. 15:30Futurama
  3. 16:00South Park
  4. 16:30South Park
  5. 17:00That '70s Show
  6. 17:30That '70s Show
  7. 18:00That '70s Show
  8. 18:25That '70s Show
  9. 18:50The Daily Show
  10. 19:25The Daily Show
  11. 20:00Vänner
  12. 20:30Vänner
  13. 21:00Vänner
  14. 21:30Vänner
  15. 22:00Vänner
  16. 22:30Vänner
  17. 23:00South Park
  18. 23:30South Park
  19. 00:00Futurama
  20. 00:30Futurama
  21. 01:00The Daily Show
  22. 01:30Ridiculousness
  23. 02:00Ridiculousness
  24. 02:20Legends of Chamberlain Heights
  25. 02:40Inside Amy Schumer
  26. 03:00Siesta Key
  27. 03:45Takeshi's Castle Thailand
  28. 04:05The Hills
  29. 04:30Your Face Or Mine
  30. 04:50Are You The One?
  1. SVT 24
  2. 20:00Rederiet - syntolkat
  3. 20:45Tjuv och polis
  4. 21:45Alla för en
  5. 22:45Hundra procent bonde
  6. 23:30Fallande legend
  7. 01:05Strömsö
  8. 01:35Skattjägarna
  9. 02:05Diagnosresan - teckenspråkstolkat
  1. TLC
  2. 15:30Bride By Design
  3. 16:0090 days to wed
  4. 17:0090 days to wed
  5. 18:00Cake boss
  6. 18:30Cake boss
  7. 19:00Say yes to the dress
  8. 19:30Say yes to the dress
  9. 20:00My 600lb Life: Where Are They Now?
  10. 22:00My 600lb life
  11. 23:00Body bizarre
  12. 00:00Scorned: Crimes of passion
  13. 01:00My 600lb Life: Where Are They Now?
  14. 03:00My 600lb life
  15. 03:55My cat from hell
  16. 04:45MasterChef Australia
  1. TV3 Sport
  2. 15:25Bundesliga highlights
  3. 16:25Championship Highlights
  4. 16:55Handboll
  5. 18:45Handboll
  6. 20:50Fotboll
  7. 23:00Sportklubben
  8. 23:40NFL Gameday
  9. 00:05MLB's best
  10. 00:35NFL Gameday
  11. 01:05Baseboll
  12. 04:00Sändningsuppehåll
  1. VH-1
  2. 15:00Guess The Year
  3. 16:00Popstars
  4. 17:00Hits Don't Lie
  5. 19:00We Love The: 10s
  6. 22:00Guess The Year
  7. 23:00This Week's VH1 Top 10
  8. 23:35VH1 Shuffle
  1. Viasat Explorer
  2. 15:35Guldjägarna i Australien
  3. 16:20Guldjägarna i Australien
  4. 17:05Guldjägarna i Australien
  5. 17:50Flodmonster
  6. 18:40Cold Water Cowboys
  7. 19:30Jade Fever
  8. 19:55Jade Fever
  9. 20:15Guldjägarna i Australien
  10. 21:00Tågfraktarna
  11. 21:45Tågfraktarna
  12. 22:30Transporthelvetet
  13. 23:15Att bygga jättar
  14. 00:00Stora ingenjörsmissar
  15. 00:50Hummerfiskarna i Australien
  16. 01:35Flodmonster
  17. 02:25Jade Fever
  18. 02:50Jade Fever
  19. 03:15Vilda byggen
  20. 04:00Timmerkungarna
  21. 04:45GRIP: Bilshowen
  1. Viasat Film
  2. 15:00Paddington 2
  3. 17:00My cousin Rachel
  4. 19:00Mamma Mia! Here we go again
  5. 21:00Robin Hood
  6. 23:00Skyscraper
  7. 01:00Speed kills
  8. 03:00Robin Hood
  9. 05:00Alpha
  1. Viasat Film Action
  2. 14:05Kin
  3. 16:00Supercon
  4. 17:50BlacKkKlansman
  5. 20:00The Spy who dumped me
  6. 22:00Danny the dog
  7. 00:00A simple favor
  8. 01:55Glass
  9. 04:00The Equalizer 2
  1. Viasat Film Family
  2. 15:00Zuperzebran
  3. 17:00Svanprinsessan 8 - ett kungligt myzterium
  4. 19:00Kung fu panda 2
  5. 21:00Book club
  6. 23:0021 & over
  7. 01:00Alle for én
  8. 03:00Ideal home
  9. 05:00Ensamma i rymden
  1. Viasat Film Hits
  2. 14:30Domaren
  3. 16:20Big fish
  4. 18:30The beaver
  5. 20:00Utöya 22 juli
  6. 22:00I, Tonya
  7. 00:00Christopher Robin och Nalle Puh
  8. 01:45Apocalypto
  9. 04:00Phantom thread
  1. Viasat Fotboll
  2. 14:45Fotboll
  3. 16:45Fotboll
  4. 18:45Fotboll
  5. 20:50Fotboll
  6. 23:00Fotboll
  7. 00:50Fotboll
  8. 02:40Premier League world
  9. 03:10Premier League review
  10. 04:10Sändningsuppehåll
  1. Viasat Golf
  2. 14:00Golf
  3. 17:00Golf
  4. 20:00Golf
  5. 23:00Golfing World
  6. 00:00Golf central
  7. 01:00Golfing World
  8. 04:00Golf
  1. Viasat History
  2. 15:25Uppgång och fall: vändpunkterna under andra världskriget
  3. 16:40Uppgång och fall: vändpunkterna under andra världskriget
  4. 17:50Pompeji: Nedräkning till katastrof
  5. 18:50De första folken
  6. 19:55Djuptidshistoria
  7. 21:00Andra världskrigets största händelser i färg
  8. 22:00Egyptens oförklarade arkiv
  9. 23:00Conspiracy
  10. 23:55Rika amerikanska prinsessor
  11. 00:55Andra världskrigets största händelser i färg
  12. 02:00Egyptens oförklarade arkiv
  13. 02:45Conspiracy
  14. 03:35Dåtidens elitstyrkor
  15. 04:25Museimysterier
  1. Viasat Hockey
  2. 14:15Ishockey
  3. 16:15Ishockey
  4. 18:25Ishockey
  5. 21:00Ishockey
  6. 23:00Ishockey
  7. 01:00Sändningsuppehåll
  1. Viasat Motor
  2. 14:40Motorsport
  3. 15:50Motorsport
  4. 17:00Motorsport
  5. 18:00Motorsport
  6. 19:00Motorsport
  7. 20:50Fotboll
  8. 23:00Motorsport
  9. 00:30Motorsport
  10. 02:00NASCAR Highlights
  11. 03:00Sändningsuppehåll
  1. Viasat Nature
  2. 15:30Gatuveterinären
  3. 15:55Gatuveterinären
  4. 16:25Dinosaurier i vildmarken
  5. 17:10Dublin zoo
  6. 17:30Pinsamma husdjur
  7. 17:55Pinsamma husdjur
  8. 18:20Vilda varelser med Dominic Monaghan
  9. 19:05Vilda varelser med Dominic Monaghan
  10. 19:55Vidunderliga varelser: de sista jättarna
  11. 20:45Den stora amerikanska upptiningen
  12. 21:45Vilda varelser med Dominic Monaghan
  13. 22:35Vildsinta Jorden
  14. 23:20Det vilda Alaska
  15. 00:10Den stora fisketävlingen
  16. 01:00Pinsamma husdjur
  17. 01:25Pinsamma husdjur
  18. 01:50Vidunderliga varelser: de sista jättarna
  19. 02:40Den stora amerikanska upptiningen
  20. 03:40Rocka parken
  21. 04:00Rocka parken
  22. 04:20Rocka parken
  23. 04:45Rocka parken
  1. Viasat Series
  2. 15:30Seinfeld
  3. 15:50Seinfeld
  4. 16:15Nashville
  5. 17:00Will & Grace
  6. 17:20Will & Grace
  7. 17:45Parks and recreation
  8. 18:05Parks and recreation
  9. 18:30Navy CIS
  10. 19:15Chicago fire
  11. 20:00Chicago PD
  12. 21:00Killjoys
  13. 21:40Killjoys
  14. 22:25Section Zéro
  15. 23:15The late late show with James Corden
  16. 00:00Will & Grace
  17. 00:20Will & Grace
  18. 00:45Chicago PD
  19. 01:30Navy CIS
  20. 02:10Grimm
  21. 02:55The late late show with James Corden
  22. 03:35Killjoys
  23. 04:15Killjoys
  24. 05:00Section Zéro
  1. Viasat Sport
  2. 15:00Fotboll
  3. 17:00Fotboll
  4. 19:00Fotboll
  5. 20:50Fotboll
  6. 23:00Fotboll
  7. 00:50Fotboll
  8. 02:40Sändningsuppehåll
  1. Viasat Sport Premium
  2. 14:00Fotboll
  3. 16:00Fotboll
  4. 18:00Fotboll
  5. 20:00Fotboll
  6. 23:00Champions League Studio
  7. 23:30Fotboll
  8. 01:20Fotboll
  9. 03:10Premier League world
  10. 03:40Sändningsuppehåll